Upływ czasu szczególnie dotkliwie uwidacznia się w okolicach oczu. Zmarszczki, drobne linie i opadające powieki to najbardziej widoczne objawy jego upływu. Gdy się starzejemy, mięśnie i tkanki otaczające oko słabną i zaczynają opadać.

Zmarszczki palacza to drobne, pionowe zmarszczki pojawiające się w okolicy ust. Wbrew swej nazwie, dotyczą nie tylko osób uzależnionych od nikotyny.

Blizny znajdujące się na ciele człowieka stanowią dokuczliwy i szpecący problem. Szczególnie wtedy, gdy występują na twarzy lub na często odsłanianych częściach ciała jak nogi i ręce. Blizny pourazowe, pooperacyjne czy potrądzikowe stanowią ogromny dyskomfort psychiczny dla posiadających je pacjentów.

Sińce, obrzęki i cienie pod oczami to zmora wielu ludzi. Niekorzystnie wpływają na nasz wygląd, odejmują uroku i dodają lat. Domowe sposoby na cienie (np. suplementy diety, krem pod oczy) oraz nawet najlepszy makijaż oczu nie zawsze jest w stanie zamaskować ten defekt.

Urata jędrności i elastyczności skóry wraz z upływem lat to proces normalny. Po 40 roku życia zmniejsza się produkcja estrogenu, co z kolei wpływa na zmniejszenie ilości włókien kolagenowych i elastynowych oraz kwasu hialuronowego.

Usta są stosunkowo delikatne i nieodporne na proces starzenia się. Wraz z wiekiem ich objętość zwykle się zmniejsza, tracą one na swojej jędrności. Małe usta nie zawsze da się skorygować makijażem.

Zmarszczki są pierwszą oznaką starzenia się skóry. Pojawiają się już około 25 roku życia, i z biegiem czasu jest ich coraz więcej.

Przebarwienia, czyli ciemniejsze plamy na skórze powstają, gdy nieprawidłowo działają melanocyty, komórki wytwarzające melaninę - barwnik skóry. Czasem przybierają postać drobnych i uroczych piegów, a czasami ich rozmiary są tak duże, że stają się szpetne i przyczyniają się do zwiększenia naszego dyskomfortu.

4 powody dla których warto nam zaufać!

Specjalistyczna wiedza

Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i
śledzimy światowe trendy w dziedzinie
medycyny estetycznej.

Pasja i doświadczenie

Cenimy piękno i rozumiemy potrzebę podkreślania
piękna ciała. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
wykonujemy od kilkunastu lat.

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy z urządzeń medycznych najnowszej
generacji renomowanych światowych marek, które
przynoszą spektakularne efekty i są bezpieczne dla
naszych Pacjentów.

Renomowane marki

Wykorzystujemy preparaty i kosmetyki renomowanych
marek, których skuteczność potwierdzona jest
wieloletnimi testami i badaniami.

W czym możemy ci pomóc? Wybierz problem dla którego szukasz rozwiązania

Kontakt

Estetiqa - Gabinet Medycyny estetycznej
ul. Odkryta 31, 03-140 Warszawa

Zegar

zapraszamy

poniedziałek-sobota
godziny ustalane indywidualnie